MM Optik Soběslav - Nestátní zdravotnické zařízení Oční optika Dioptrické obruby Tábor Veselí nad lužnicí Planá nad Lužnicí Bechyně Jindřichův Hradec České Budějovice Sezimovo Ústí

Nestátní zdravotnické zařízení a

Oční optika  MM Optik Soběslav

Naše znalosti, zkušenosti spolu s vysokou odbornou erudovaností a nejmodernějším přístrojovým vybavením jak v Nestátním zdravotnickém zařízení MM Optik Soběslav, tak i v Oční optice MM Optik Soběslav, velký výběr dioptrických brýlových obrub předních světových výrobců a špičková dioptrická skla společnosti Essilor International, to je -

Vaše vstupenka do světa oční optiky 21. století.

 
Nestátní zdravotnické zařízení MM Optik Soběslav zajišťuje:
  Měření zraku včetně stanovení diagnózy refrakční vady a stanovení dioptrických hodnot optimální korekce této diagnostikované refrakční vady
  Aplikace kontaktních čoček 

 

Oční optika MM Optik Soběslav:

 ● Specialista na jednoohniskové asférické i sférické brýlové čočky, včetně Hi-Tec individuálních dioptrických brýlových skel Aspheric Essilor eyecode  a multifokálních brýlových čoček Varilux, včetně Hi-Tec individuálních multifokálních skel Varilux Individual
Věrnostní karta pro zákazníky Oční optiky MM Optik Soběslav

 

Dárek, který jsme pro Vás připravili k sedmému výročí otevření naší oční optiky v Soběslavi.

Každý zákazník, který uzavře zakázku v hodnotě 10.000,- Kč a vyšší, obdrží při vyzvednutí zakázky Věrnostní kartu.

Pro opětobné přehrání klikněte pravou myší na video, otevře se nabídka.

 

Oční optiky MM Optik

Smluvní partner všech zdravotních pojišťoven, které působí na území České republiky. 

Při nákupu dioptrických brýlí v očních optikách MM Optik uplatníte příspěvek, na který máte, na základě poukazu vydaného oftalmologem, nárok.

Oční optika je obor, který se zabývá doporučením a výrobou zdravotnických pomůcek - optimálních korekčních pomůcek v souladu se Zákonem 268/2014 Sb. O zdravotnických prostředcích, které musí splňovat veškeré parametry CE norem a normativů, které jsou Státním ústavem na kontrolu léčiv na zhotovení těchto zdravotnických  prostředků kladeny.

Oční optika je Zákonem 455/1991 Sb zařazena mezi živnosti vázané. Z ustanovení tohoto zákona je zřejmé, že ten kdo je oprávněn uzavřít zakázku na zhotovení optického zdravotního prostředku (dioptrických korekčních drýlí) je oční optik.

Oční optik - odborník, který splňuje kriteria vzdělání, která jsou definována v Zákoně 455/1991 Sb;Příloha č.2; Živnosti vázané - K § 23 a 24; Předmět podnikání - Oční optikaNáplň práce očního optika vychází i z ustanovení, ktrá jsou součástí Nařízení vlády č. 278/2008 Sb.

Aby mohl oční optik perfektně zvládnout zhotovení kvalitní korekční pomůcky – dioptrických brýlí, musí mít nejen znalosti z brýlové optiky, geometrické optiky, fyziologie oka, anatomie oka, …, ale musí také perfektně zvládnout teorii měření veškerých veličin a teorii chyby měření.

Na základě těchto znalostí si stanoví optimální měřidla, nebo zařízení, která mu zaručí, že daná veličina, nebo veličiny budou naměřeny v souladu s metodikou jejich měření a že nebudou zatíženy chybami měření.

Proto v našich očních optikách používáme na měření parametrů pro objednání a zábrus brýlových dioptrických skel zařízení Visioffice


Díky tomu Vám můžeme nabídnout Hi-Tech dioptrické brýlové čočky, mezi které patří i multifokální brýlováé čočky Varilux S 4D

Optometrista je odborně vzdělaný nelékařský zdravotnický pracovník, který splňuje ustanovení Zákona 96/2004 Sb o nelékařských zdravotnických povoláních a v souladu s tímto zákonem je registrovám v příslušném registru Ministerstva zdravotnictví.

Jen optometrista s platnou registrací je oprávněn provádět vyšetření předního segmentu oka, meření zraku, na jehož základě stanoví diagnozu refrakční vady a hodnoty korekce pro tuto vadu a dále je oprávněn aplikovat kontaktní čočky a provádět poradenství, které souvisí s úkony a činností, kterou je oprávněn vykonávat.

Přesvěčte se v Registru zdravotnických pracovníků, že ten, kdo Vám provádí měření očí je pro tuto činnost akreditovaným odborníkem. Chráníte tím nejen své oči!

Do pole povolání ve formuláři registru napište - OPTOMETRISTA

  

     Akce 1+1 - Více se o této akci dozvíte po kliknutí na tento odkaz

Novinka:
Řiďte bezpečně a nechte své oči odpočívat s multofokálními nebo jednoohniskovými brýlovými skly  EyeDrive® bez  ohledu na denní dobu  nebo různé projevy počasí.

Více se o těchto brýlových sklech dozvíte na stránkách:

Jednoohnisková brýlová skla pro řidiče EyeDrive®

Multifokální brýlová skla pro řidiče EyeDrive®

 

 

 

 

***

   
»

● MM Optik Soběslav Palackého 64 mmoptik@centrum.cz

Majitelé:

Marianna Malcová
Ing. Václav Malec

 

IČO: 458 76 886

● Ordinace opometristy Nestátní zdravotnické zařízení

Optometrista:

Marianna Malcová

 

Ordinační hodiny:

 

Jen pro objednané!

 

Objednávejte se na telefonním čísle:

          +420 381 214 996

nebo  +420 222 329 735

 

nebo přímo v oční optice

● Oční optika

Otevřeno:


•Po - zavřeno

•Út - 08.00-12.00

•St - 14.00-18.00

•Čt - 08.00-12.00

•Pá - zavřeno

•So - zavřeno

 

Tel:.+420 381 214 996

Parkoviště je přímo před ordinací optometristy a oční optikou

^